1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств

11 квітня 2012 року відбулася 1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств.

На конференцію були запрошені і взяли участь: Федорович Микола Павлович, полковник міліції, начальник дозвільної системи управління громадською безпекою ГУ МВС України в Дніпропетровської області; Смирнов Євгеній Віталійович, Управляючий партнер ЮФ «ЛЕГАРТ», адвокат, глава відділення Асоціації юристів України в Дніпропетровської області; Очеретяний Владислав Анатолійович, адвокат; Косенко Володимир Анатолійович, Голова правління Харківської обласної громадської організації ХОГО «Союз працівників сфери безпеки»; Лисяк Олег Леонідович, директор Навчального центру «Центр СПБ»; Давлатов Шавкат Бобоєвич, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін, начальник юридичної клініки Академії митної служби України.

Організаторами заходу виступили охоронне агентство «НІКО», український галузевий портал OXOPOHA.COM, інформаційно-аналітичний портал ALLSECURITY.info, юридична фірма «ЛЕГАРТ»; і медіа-холдинг «Рекламне поле».

Основною метою конференції було вибудовування конструктивних взаємин між державними органами і суб’єктами ринку приватної охоронної діяльності, а також навчальними підприємствами з підготовки фахівців у сфері безпеки.

На конференції були розглянуті питання:

 • Нормативно-правове регулювання діяльності недержавних охоронних підприємств;
 • Державний контроль і нагляд за приватною охоронною діяльністю;
 • Дії працівників недержавних охоронних підприємств при проведенні контрольних і наглядових заходів;
 • Взаємодія в рамках забезпечення правоохоронного складника діяльності приватної охорони;
 • Практика господарських судів України при вирішенні суперечок, які стосуються матеріальної відповідальності;
 • Створення Дніпропетровської обласної громадської організації «Регіональне об’єднання охоронних підприємств».

Після закінчення конференції був прийнятий проект резолюції, за який проголосували 100% учасників:

Проект Резолюції

1-ї Дніпропетровської обласної конференції

керівників охоронних підприємств

РЕЗОЛЮЦІЯ

(ПРОЕКТ)

1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств, яка відбулася в м. Дніпропетровську 11 квітня 2012 року, була представлена 31-м охоронним підприємством Дніпропетровської області. На конференцію були запрошені: Федорович Микола Павлович, полковник міліції, начальник дозвільної системи управління громадською безпекою ГУ МВС України в Дніпропетровської області; Смирнов Євгеній Віталійович, Управляючий партнер ЮФ «ЛЕГАРТ», адвокат, глава відділення Асоціації юристів України в Дніпропетровської області; Очеретяний Владислав Анатолійович, адвокат; Косенко Володимир Анатолійович, Голова правління Харківської обласної громадської організації «Союз працівників сфери безпеки»; Лисяк Олег Леонідович, директор Навчального центру «Центр СПБ»; Давлатов Шавкат Бобоєвич, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін, начальник юридичної клініки Академії митної служби України.

1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств ухвалила:

 1. Визнати роботу 1-ї Дніпропетровської обласної конференції керівників охоронних підприємств задовільною.
 2. Вважати правильним і своєчасним рішення про об’єднання охоронних підприємств Дніпропетровської області для вибудовування конструктивних взаємин між державними органами і суб’єктами ринку приватної охоронної діяльності.
 3. Від імені учасників конференції виразити вдячність ГУ МВС України Дніпропетровської області в особі начальника дозвільної системи управління громадською безпекою ГУ МВС України в Дніпропетровської області, полковникові міліції ФЕДОРОВИЧУ М. П. за активну участь і плідну роботу в підготовці і проведенні конференції.
 4. Організаційному комітетові узагальнити пропозиції учасників і внести їх в резолюцію Конференції.
 5. Уважати за необхідне переглянути норми тривалості в процесі навчання професії «Охоронник» і внесення відповідних змін в ДСПТО 5169-ОК.74.60-2011.
 6. Доручити Організаційному комітетові розробити Статут Дніпропетровської обласної громадської організації «Регіональне об’єднання охоронних підприємств» і узгодити його в органах Юстиції.

Громадська організація створюється для:

 • об’єднання учасників ринку охоронних послуг для забезпечення громадської координації їх діяльності;
 • звернення в законодавчі і виконавчі органи державної влади з метою поліпшення законодавчої бази у сфері надання охоронних послуг;
 • сприяння і участі в розвитку цивілізованого ринку послуг безпеки на принципах партнерства, законності і здорової конкуренції всіх учасників;
 • розвитку високого рівня етики в професійних і ділових стосунках;
 • освітлення подій в охоронній галузі;
 • підвищення ролі недержавних охоронних підприємств по захисту державної, приватної власності і безпеки громадян;
 • створення загального банку даних недобросовісних замовників і співробітників.

11 квітня 2012 року

м. Дніпропетровськ

Організаційний комітет виражає вдячність всім учасникам Конференції за консолідоване рішення і запрошує всіх учасників ринку охоронних послуг Дніпропетровського регіону до співпраці.

Керівник Організаційного комітету
Директор ПП «Охоронне агентство «НІКО»
Коломиченко Є. Ю.

Фотозвіт про конференцію — 1
Фотозвіт про конференцію — 2