1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств

Мета проведення: встановлення конструктивних взаємовідносин між державними органами і суб’єктами ринку приватної охоронної діяльності, а також навчальними підприємствами з підготовки спеціалістів у сфері безпеки.

Місце проведення: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 93, «Будинок профспілок», зал № 510.

Гості конференції: Федорович Микола Павлович, полковник міліції, начальник дозвільної системи управління громадської безпеки ГУ МВС України в Дніпропетровській області; Смирнов Євгеній Віталійович, керуючий партнер ЮФ «ЛЕГ АРТ», адвокат, голова відділення Асоціації юристів України в Дніпропетровській області; Очеретяний Владислав Анатолійович, адвокат; Косенко Володимир Анатолійович, голова правління Харківської обласної громадської організації «Спілка працівників сфери безпеки»; Лисяк Олег Леонідович, директор навчального центру «Центр СПБ»; Давлатов Шавкат Бобоєвич, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін, начальник юридичної клініки Академії митної служби України.

Резолюція конференції:

РЕЗОЛЮЦІЯ
На 1-й Дніпропетровській обласній конференції керівників охоронних підприємств, яка відбулася в Дніпропетровську 11 квітня 2012 року, були присутні представники 31 охоронного підприємства Дніпропетровської області. На конференцію були запрошені: Федорович Микола Павлович, полковник міліції, начальник дозвільної системи управління громадської безпеки ГУ МВС України в Дніпропетровській області; Смирнов Євгеній Віталійович, керуючий партнер ЮФ «ЛЕГ АРТ», адвокат, голова відділення Асоціації юристів України в Дніпропетровській області; Очеретяний Владислав Анатолійович, адвокат; Косенко Володимир Анатолійович, голова правління Харківської обласної громадської організації «Спілка працівників сфери безпеки»; Лисяк Олег Леонідович, директор навчального центру «Центр СПБ»; Давлатов Шавкат Бобоєвич, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін, начальник юридичної клініки Академії митної служби України.

1-а Дніпропетровська обласна конференція керівників охоронних підприємств ухвалила:

 1. Визнати роботу 1-ї Дніпропетровської обласної конференції керівників охоронних підприємств задовільною.
 2. Вважати правильним і своєчасним рішення про об’єднання охоронних підприємств Дніпропетровської області для встановлення конструктивних взаємовідносин між державними органами і суб’єктами ринку приватної охоронної діяльності.
 3. Від імені учасників конференції висловити подяку ГУ МВС України в Дніпропетровській області в особі начальника дозвільної системи управління громадською безпекою ГУ МВС України в Дніпропетровській області полковникові міліції ФЕДОРОВИЧУ М. П. за активну участь і плідну роботу з підготовки і проведення конференції.
 4. Організаційному комітетові узагальнити пропозиції учасників і внести їх до резолюції Конференції.
 5. Уважати за необхідне переглянути норми тривалості в процесі навчання професії «Охоронник» і внести відповідні зміни до ДСПТО 5169-ОК.74.60-2011.
 6. Доручити Організаційному комітетові розробити Статут Дніпропетровської обласної громадської організації «Регіональне об’єднання охоронних підприємств» й узгодити його в органах Юстиції.

Громадська організація створюється для:

 • об’єднання учасників ринку охоронних послуг для забезпечення громадської координації їхньої діяльності;
 • звернення до законодавчих і виконавчих органів державної влади з метою покращити законодавчу базу в сфері надання охоронних послуг;
 • сприяння й участі в розвитку цивілізованого ринку послуг безпеки на засадах партнерства, законності і здорової конкуренції всіх учасників;
 • розвитку високого рівня етики в професійних і ділових стосунках;
 • висвітлення подій в охоронній галузі;
 • підвищення ролі недержавних охоронних підприємств по захисту державної, приватної власності і безпеки громадян;
 • створення спільного банку даних недобросовісних замовників і співробітників.

11 квітня 2012 року
м. Дніпропетровськ