Результати роботи робочої групи

12.10.12 р. членами нашої робочої групи було відпрацьовано погоджений проект «Порівняльної таблиці зі змінами та пропозиціями до проекту Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності».

Голова Ради УСПП з корпоративної безпеки Кінах А. К. звернувся листом до Міністра внутрішніх справ України з пропозицією подальшого спільного обговорення проекту Ліцензійних умов разом з представниками нашої робочої групи з метою врахування наших пропозицій та доповнень.

Після отримання з МВС України відповіді (дод. № 1), суть якої полягає у ввічливій відмові від подальшої спільної роботи, Голова ради з корпоративної безпеки Кінах А. К. знову звернувся до МВС України з повторним проханням об’єднати зусилля фахівців МВС і громадських фахових об’єднань в роботі над проектом Ліцензійних умов (дод. № 2).

Крім цього, в УСПП було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України за підтримкою щодо організації спільної роботи в цьому напрямку (дод. № 3). Сподіваємось, що в Уряді зацікавлені у формуванні в Україні демократичного суспільства, де законотворча діяльність здійснюється за участі широкої громадськості. Тому очікуємо, що завдяки сприянню Уряду ми зможемо приєднатися до процесу подальшого удосконалення проекту  Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності.

Інформація про результати зазначених вище звернень і напрямки подальшої роботи з проектом Ліцензійних умов буде одразу після отримання відповідей з МВС та КМ України.