Головна

Приватне підприємство «Охоронне агентство «НІКО» було засновано 03 лютого 2006 року. З моменту заснування і по цей час підприємство розвивається стабільно і в своїй діяльності завжди орієнтується на клієнта.

Основною метою підприємства є комплексне рішення проблем клієнтів щодо охорони та забезпечення безпеки.

Практичний досвід, накопичений керівництвом підприємства за період діяльності на ринку охоронних послуг, та спеціальна підготовка персоналу охорони є гарантом надання якісних послуг з охорони. На підставі ліцензії МОНМС АВ № 585743 на підприємстві діє навчальний пункт для підготовки робітників з професії «Охоронник» 1-3 розряду. Це дає можливість самостійно та якісно проводити підготовку кадрів для потреб охоронного агентства. Постійне удосконалення методів роботи, підвищення кваліфікації і професіоналізму персоналу охорони сприяють чіткій організації роботи агентства та дають можливість гарантувати виконання прийнятих на себе зобов’язань у повному обсязі та в межах встановленого строку. Однією з важливих переваг охоронного підприємства є страхування фінансової відповідальності.

Нашими клієнтами є багато підприємств різноманітних форм власності, розташованих не тільки в м. Дніпро, а також в інших регіонах України. Охорона м. Дніпро буде надійною лише тоді, коли всі співробітники фірми працюватимуть на належному рівні. Наша служба безпеки регулярно проводить перевірки несення служби. Щоб досягнути максимальної ефективності і стимулювання нашого персоналу, ми застосовуємо електронні системи роботи охорони. Ці системи дозволяють виявити місцезнаходження патруля охорони в той чи той момент часу і проаналізувати його роботу під час чергування.

Охоронне агентство «НІКО» — це підприємство, яке надає широкий спектр програм комплексного захисту. Служба охорони м. Дніпро готова застосувати свій досвід роботи для забезпечення Вашої безпеки.

В умовах ведення сучасного бізнесу керівники компаній будь-якого рівня хочуть бути впевненими не лише в особистій безпеці, а й у надійності партнерів. Компанія «Ніко» — це агентство, яке бере на себе всю відповідальність за якість наданих охоронних послуг.

Якість, гарантія, надійність, страхування — ось ті постулати, якими керуються в «Ніко». Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги професійних охоронників, екіпірованих засобами зв’язку й усім необхідним для забезпечення надійної охорони не лише в м. Дніпро, а й в інших регіонах України. Ми будемо раді довгостроковому партнерству з Вами. Охоронне агентство «Ніко» має всі дозвільні документи для своєї діяльності і готове укласти з Вами договір про надання охоронних послуг, щоб Ви відчули свою безпеку і захищеність.

З свого боку, хочемо висловити подяку всім клієнтам і діловим партнерам за довіру і співробітництво. Упевнені, що наші ділові відносини й далі будуть розвиватися й міцніти.