Харків і Дніпропетровськ вироблять єдині пропозиції щодо регулювання ринку охорони

Організовані учасники ринку Харкова і Дніпропетровська домовилися про співпрацю в питаннях вироблення єдиних пропозицій, що стосуються процесу підготовки нормативних документів, передбачених Законом України «Про охоронну діяльність».

Домовленості були досягнуті в ході робочої зустрічі представників Харківської спілки працівників сфери безпеки і Дніпропетровської асоціації охоронних підприємств, що відбулася 4.07.2012 р. в Харкові.

Як повідомляє прес-служба СПСБ, на зустрічі також обговорювалися питання про внесення змін до кваліфікаційних характеристик професії «Охоронник»; особлива увага була приділена виробленню методології протидії недобросовісній конкуренції на ринку охоронних послуг.

Нагадаємо, що ІБ «Сек’юриті ЮЕй» оголосила про проведення медіа-акції, направленої на забезпечення відвертості і прозорості процесу розробки підзаконних актів, передбачених Законом України «Про охоронну діяльність» № 4616-vi.

На сьогоднішній день інформація про роботу тих або інших робочих груп по написанню нормативних актів (в т.ч., проекту нових Ліцензійних умов) відсутня.

Свою точку зору і нормотворчі ініціативи можно викласти ТУТ:
Автор: Інформбюро «Сек’юриті ЮЕй»